DJ Strike

DJ Strike

Email: djstrike@4elemente.ro

Functie: administrator, pr manager

Domeniu: hip hop .ro/.eu/.us; alternative

Membru: fondator

Cele mai recente articole ale lui DJ Strike »

Nevrotik

Nevrotik

Email: nev@4elemente.ro

Functie: redactor sef

Domeniu: hiphop

Membru: fondator

Cele mai recente articole ale lui Nevrotik »

InKha D

InKha D

Email: inkhad@4elemente.ro

Functie: Redactor

Domeniu: hip-hop .eu/.us

Membru: activ

Cele mai recente articole ale lui InKha D »

Omu Zork

Omu Zork

Email: -

Functie: redactor

Domeniu: hip hop .eu/.us; alternative

Membru:

Cele mai recente articole ale lui Omu Zork »

Antonia

Antonia

Email: antonia@4elemente.ro

Functie: redactor

Domeniu: alternative

Membru:

Cele mai recente articole ale lui Antonia »

Tomasan

Tomasan

Email: tomasan@4elemente.ro

Functie: redactor

Domeniu: alternative

Membru: 2007 - 2008

Cele mai recente articole ale lui Tomasan »

Cypher

Cypher

Email: cypher@4elemente.ro

Functie: Redactor

Domeniu: alternative

Membru: activ

Cele mai recente articole ale lui Cypher »

Hazee

Hazee

Email: hazee@4elemente.ro

Functie: redactor

Domeniu: alternative

Membru:

Cele mai recente articole ale lui Hazee »

Attreyu

Attreyu

Email: Attreyu@4elemente.ro

Functie: redactor

Domeniu: alternative

Membru:

Cele mai recente articole ale lui Attreyu »

Pag. 1 din 3 [>>] [Ultima pag.]

artist

4Elemente.RO

C.P. 8, O.P. 7, Oradea, jud. Bihor

email: redactia[at]4elemente.ro